Fotbalové centrum Brno

středa - 22.3.dnes otevřenoposl. vstup
Areál 07:30 - 22:00 21:00
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště

Hlavní hřiště

Hlavní hřiště s novým umělým povrchem MASTER 40/200 o rozměrech 105 x 68 metrů vypadá velmi přirozeně, stébla jsou vysoce odolná vůči oděru, trávník má dlouhou životnost a vynikající herní parametry.

Obrovskou výhodou je použití šedého gumového granulátu, který v kombinaci s jasně zelenou barvou povrchu napomůže tomu, že v létě nebude povrch tolik rozpálený, jako tomu je u starších typů hřišť s umělým povrchem.

Renovace povrchu byla zamýšlena se záměrem získání certifikace FIFA Quality, což se podařilo a díky tomu se jedná o jedinečné hřiště v rámci Brna, ale i celého Jihomoravského kraje.

Legislativa Fotbalové asociace ČR umožňuje hrát na hlavním hřišti Fotbalového centra Brno mistrovská utkání od 3. ligy mužů níže, a dále se zde mohou hrát utkání 1. ligy žen, zápasy 1. dorostenecké ligy a přátelská utkání 1. a 2. ligy. 

Dostatek světla v pozdnějších hodinách zajišťuje 6 stožárů s umělým osvětlením o síle 500 luxů. Ke hřišti přiléhá tribuna s kapacitou až 800 lidí.

Zázemí a šatny

V budově, která se nachází v těsné blízkosti všech tří hřišť naleznete 10 vybavených šaten pro hráče, šatnu pro rozhodčí a šatnu pro trenéry, samozřejmostí jsou sprchy a sociální zařízení. 

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit