Fotbalové centrum Brno

pátek
23.4.
dnes zavřeno
Návštěvnost
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště
Úvod Úvod

Fotbalové centrum Brno

Areál Fotbalového centra Brno je ideálním místem k fotbalovým tréninkům během podzimních, zimních a jarních měsíců, kdy se nedá trénovat na přírodní trávě. Připravena jsou pro vás dvě standardní venkovní hřiště s umělým povrchem a osvětlením, jedno menší hřiště v nafukovací hale a budova se zázemím. Areál se nachází v brněnských Ivanovicích.

Hlavní hřiště

Hlavní hřiště s umělým povrchem Ligaturf 240 na elastické podkladové vrstvě má rozměry hrací plochy 105 x 68 metrů. Hřiště je cerfitifikováno Fotbalovou asociací České republiky pro soutěžní zápasy 3. ligy mužů, 1. ligy žen a dorostu. Dostatek světla v pozdnějších hodinách zajišťuje 6 stožárů s umělým osvětlením o síle 500 luxů. Ke hřišti přiléhá tribuna s kapacitou až 800 lidí.

Více informací zde.

Tréninkové hřiště

Tréninkové hřiště s umělým povrchem Monoturf 260 na podkladu z drceného kameniva má rozměry hrací plochy 90 x 50 metrů. Umělé osvětlení zajišťují 4 stožáry o síle 300 luxů.

Více informací zde.

Nafukovací hala

Nafukovací hala nabízí hrací plochu o rozměrech 38 x 26 metrů s umělým povrchem Megagrass 2035 na podkladu z drceného kameniva.

Osvětlení je zavěšeno těsně pod stropem haly a samozřejmostí je i klimatizace.

Více informací zde.

Zázemí a šatny

V budově, která se nachází v těsné blízkosti všech tří hřišť naleznete 10 vybavených šaten pro hráče, šatnu pro rozhodčí a šatnu pro trenéry, samozřejmostí jsou sprchy a sociální zařízení. K dispozici je také ošetřovna a místnost pro regeneraci se saunou a vířivkou.

Zasedací místnost

Pronajmout si můžete i zasedací místnost s kapacitou 20 osob, která se nachází v budově se zázemím v přízemí vedle vestibulu. Zasedací místnost je vybavena stoly a židlemi, promítacím zařízením včetně plátna, dvou tabulí a televize.

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit